top of page

Aday Öğretmen Telegram Bilgi Destek Haber GrubuAday Öğretmen Dosyası, bilgi haber kaynaklarına ulaşabileceğiniz Telegram grubuna katılmak için tıklayınız.
#adayöğretmendosyası#adayöğretmen#adayöğretmenformları#öğretmen#öğretmenlergünü#öğretmenlergünühediyesi#24kasımöğretmenlergünü#başöğretmen#öğretmenler#müziköğretmeni#matematiköğretmeni#okulöncesiöğretmeni#öğretmenim#öğretmenlergünükutluolsun#ingilizceöğretmenliği#öğretmenlik#ingilizceöğretmeni#öğretmenehediye#öğretmenolmak#sınıföğretmenliği#sınıföğretmeni#özeleğitimöğretmeni#iyikiöğretmenim#24kasımöğretmenlergünükutluolsun#gezginöğretmen#öğretmenlergününüzkutluolsun#başöğretmenatatürk#öğretmeni#öğretmenlergünüpastası#köyöğretmeni#resimöğretmeni#başöğretmenmustafakemalatatürk#almancaöğretmenliği
Aday öğretmen dosyasında neler olmalı? Öğretmen dosyası hazırlamak zorunlu mu? Aday öğretmen hangi durumlarda görevden atılır? Atanan öğretmen atandığı yere gitmezse ne olur? Aday öğretmenin adaylığını kim kaldırır? Aday öğretmenin adaylığını kim kaldırır? Ilk defa atanan memur göreve başlamazsa ne olur? Atanıp evrak teslim edilmezse ne olur? Aday öğretmen yer değiştirebilir mi? Adaylık ne zaman kalkar 2023? Öğretmen adaylık dosyası hangi renk olmalı? Öğretmen Dosyasında hangi evraklar olmalı? Rapor alan öğretmenin adaylığı uzar mı?

3.087 görüntüleme
bottom of page