top of page

Ogretmenadaydosyasi.com - Hakkımızda

Ekibimiz Hakkında

2018 yılında faaliyete başlayan ekibimiz, 5. yılında kendini geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Ekibimiz; site-sayfa yöneticileri, dijital doküman hazırlama birimi, basım-kopyalama birimi, dosyalama-paketleme birimi ve kargolama birimlerinden oluşmaktadır. Yönetim kadrosu öğretmen olan ekibimizde, basım görevlileri, bilişim teknikerleri ve kargo görevlisi bulunmaktadır. 

 

Sizlerden güvenli bir biçimde alınan bilgileri dikkatli ve titiz bir biçimde formlara aktaran ekibimiz, bugüne kadar bu uzmanlık ve tecrübe ile, binlerce öğretmenimize doküman hazırlama hizmeti vermiştir.

Tecrübemiz

 

2018 yılında faaliyete başlayan ekibimiz, kendini sürekli yenileyerek  yoluna hızla devam etmektedir. Bir yandan doküman hazırlayarak öğretmenlere hizmet verirken bir yandan site ve sayfalarında güncel mevzuatla ilgili bilgi ve duyurulara yer vererek aydınlatıcı bilgiler paylaşmaktadır.

 

Referanslarımız

Yıllık binlerce doküman hazırlığı içerisinde bizlere dönüş sağlayarak teşekkür ve başarı dileklerini ileten binlerce öğretmenimiz oldu ve olmaya devam ediyor. Bununla ilgili sitemizde bir memnuniyet bölümü açtık ve öğretmenlerimizin izni ile kişisel bilgilere yer vermeden gelen teşekkür mesajlarını ve dosya görsellerini paylaşıyoruz. Memnuniyet köşemizi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Teslimat Süreçleri

Hazırladığımız belgelerden oluşan dosyaları, ülkemizin tüm illerine, ilçelerine veya köylerine gönderebiliyoruz. Kargo sürecini tahmin edememekle birlikte beyan ettiğimiz kargolama süreci içerisinde belgelerinizi kargoya teslim etmek ve bununla ilgili kargo takip numarasını sizinle paylaşmak bizim sorumluluğumuzdur. Ancak kargonun kaç gün süreceğini tahmin edemiyoruz. Ayrıca İstanbul-Sarıyer ofisimizden randevu alarak dokümanlarınızı teslim alabilirsiniz.

Bizi Tüm Platformlarda Takip Edin!

 

İnstagram Sayfamız
instagram.com/adayogretmendosyasii/

İnternet Sitemiz
ogretmenadaydosyasi.com

YouTube Hesabımız

https://www.youtube.com/@ogretmenadaydosyasi

WhatsApp Hattımız
api.whatsapp.com/send?phone=905459771693

Telegram Grubumuz (Yeni)

https://t.me/+FnYZvzfNOvk4NGZk

bottom of page