top of page

Ogretmenadaydosyasi.com - Hakkımızda

Ekibimiz Hakkında

2018 yılında faaliyete başlayan ekibimiz 5. yılında kendini geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Ekibimiz, site-sayfa yöneticileri, dijital doküman hazırlama birimi, basım-kopyalama birimi, dosyalama-paketleme birimi ve kargolama birimi olmak üzere toplamda 7 kişiden oluşmaktadır. Ekibimizde bir sınıf öğretmeni, bir okul öncesi öğretmeni, bir Türkçe öğretmeni ve bir edebiyat öğretmeni olmak üzere dört öğretmen, bir basım görevlisi, bir kargo görevlisi ve bir bilişim teknikeri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dosya hazırlığı aşamasında ihtiyaç halinde tüm branş öğretmenlerinden danışmanlık hizmeti almaktayız.

 

Sizlerden güvenli bir biçimde alınan bilgileri dikkatli ve titiz bir biçimde formlara aktaran ekibimizde; form içeriklerinin Türkçe'ye uygunluğu denetleyen bir Türkçe öğretmeni ve bir edebiyat öğretmeni bulunmaktadır. Bugüne kadar bu uzmanlık ve tecrübe ile, binlerce öğretmenimize doküman hazırlama hizmeti verilmiştir.

Tecrübemiz

 

2018 yılında faaliyete başlayan ekibimiz 5. yılında kendini sürekli yenileyerek  yoluna hızla devam etmektedir. Bir yandan doküman hazırlayarak öğretmenlere hizmet verirken bir yandan site ve sayfalarında güncel mevzuatla ilgili bilgi ve duyurulara yer vererek aydınlatıcı bilgiler paylaşmaktadır.

 

Referanslarımız

Yıllık binlerce doküman hazırlığı içerisinde bizlere dönüş sağlayarak teşekkür ve başarı dileklerini ileten binlerce öğretmenimiz oldu ve olmaya devam ediyor. Bununla ilgili 2022 yılında sitemizde bir memnuniyet bölümü açtık ve öğretmenlerimizin izni ile kişisel bilgilere yer vermeden gelen teşekkür mesajlarını ve dosya görsellerini paylaşıyoruz. Memnuniyet köşemizi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Teslimat Süreçleri

Hazırladığımız belgelerden oluşan dosyaları, ülkemizin tüm illerine, ilçelerine veya köylerine gönderebiliyoruz. Kargo sürecini tahmin edememekle birlikte beyan ettiğimiz kargolama süreci içerisinde belgelerinizi kargoya teslim etmek ve bununla ilgili kargo takip numarasını sizinle paylaşmak bizim sorumluluğumuzdur. Ancak kargonun kaç gün süreceğini tahmin edemiyoruz. Ayrıca Ankara-Çankaya ve İstanbul-Sarıyer ofislerimizden randevu alarak dokümanlarınızı teslim alabilirsiniz.

Bizi Tüm Platformlarda Takip Edin!

 

İnstagram Sayfamız
instagram.com/adayogretmendosyasii/

İnternet Sitemiz
ogretmenadaydosyasi.com

YouTube Hesabımız

https://www.youtube.com/@ogretmenadaydosyasi

WhatsApp Hattımız
api.whatsapp.com/send?phone=905459771693

Telegram Grubumuz (Yeni)

https://t.me/+FnYZvzfNOvk4NGZk

bottom of page