top of page

Hizmet Koşullarımız

Kişisel Bilgileri Koruma

Dokümanları hazırlamak amacıyla bize gönderdiğiniz bilgileri dokümanı hazırladıktan sonra siliyoruz. Bu bilgilerin saklanması, kopyalanması veya 3. kişiler ile paylaşılması söz konusu değildir. Bundan dolayı ürünü aldıktan sonra belgelerin kopyasını veya benzerini isteme imkanınız bulunmamaktadır. 

 

İade Durumu

Tarafınıza gönderilen ve bilgilerinize uygun olarak gönderilmiş veya kargoya verilmiş ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünden sonra tekrar gönderilecektir.

 

Bize gönderilen bilgilerde de hata olması durumunda sorumluluk bilgi formunu gönderene aittir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce kayıt formunuzu kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin de iadesi kabul edilmemektedir.

Kargo veya Gönderim İşlemleri

Ürünü size belirtilen sürede kargoya teslim etmek sorumluluğu bize aittir. Ancak iller arası mesafe, kargo şubelerinin yoğunluğu ve benzeri nedenler dolayısıyla kargo süresi hakkında kesin bir bilgi edinmek mümkün değildir. Bu nedenle sipariş verirken kargo süresini göz önünde bulundurma sorumluluğu size aittir, geciken kargolardan tarafımız sorumlu değildir. Ancak takip talebini bize ilettiğinizde son durumu görüntülenebilir. 

bottom of page