top of page

Hizmet Koşullarımız

Kişisel Bilgileri Koruma

Dokümanları hazırlamak amacıyla bize gönderdiğiniz bilgileri dokümanı hazırladıktan sonra siliyoruz. Bu bilgilerin saklanması, kopyalanması veya 3. kişiler ile paylaşılması söz konusu değildir. 

İade Durumu

Tarafınıza gönderilen ve bilgilerinize uygun olarak gönderilmiş veya kargoya verilmiş ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve tekrar gönderilecektir.

 

Bize gönderilen bilgilerde hata olması durumunda sorumluluk bilgi formunu gönderene aittir. Ancak hiçbir öğretmenimizi mağdur etmeyerek gerekli güncellemeleri yapıyoruz. Buradaki yeniden doğan masraflar içerisinde yalnızca kargo ücretini öğretmenimizden talep ediyoruz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce kayıt formunuzu kontrol ediniz. 

Kargo veya Gönderim İşlemleri

Ürünü size belirtilen sürede kargoya teslim etmek sorumluluğu bize aittir. En hızlı kargo seçeneklerini kullanarak Yurtiçi Kargo ile gönderim yapıyoruz. Ancak iller arası mesafe, kargo şubelerinin yoğunluğu ve benzeri nedenler dolayısıyla kargo süresi hakkında kesin bir bilgi edinmek mümkün değildir. Bu nedenle sipariş verirken kargo süresini göz önünde bulundurma sorumluluğu size aittir. Ancak takip talebini bize ilettiğinizde son durumu görüntülenebilir. 

bottom of page